Logo

+48 783 918 580

XII Otwarta Konferencja SPIN

FRIS. Jak Twój Styl Myślenia i Działania może podnieść efektywność Twoją i zespołu. SPIN

XII Otwarta Konferencja Service Process Improvement Network za nami. To było inspirujące wydarzenie, różnorodność tematów i profesjonalne wystąpienia.

Temat, który przygotowałem, dotykał obszaru efektywności i skuteczności w działaniu, zarówno osobistym jak i zespołu. Tak już mamy, że niektóre zadania wykonujemy z lekkością a inne nie. Pełniąc rolę lidera, kierownika delegujemy zadania bazując na doświadczeniu i szacując, który pracownik wykona dane zadanie najlepiej najszybciej. Wyobraź sobie, że masz tą wiedze, że nie musisz sprawdzać, przekonywać się, czy dane zadanie będzie właściwe dla danej osoby. Badanie kwestionariuszem FRIS, w tym właśnie Tobie pomaga. Dzięki temu narzędziu psychometrycznemu, dajesz sobie szansę i zespołowi pracować efektywnie i skutecznie. FRIS, to nie jest TEST. Każda odpowiedź jest dobra, każdy z nas ma naturalne talenty i predyspozycje. Wystarczy je poznać i wzmacniać.

Motywacja, lubimy pracować mądrze, mało tego lubimy przyjść do pracy wykonać swoje zadania i widzieć ich efekt a po pracy wrócić do domu w dobrym nastroju. Przecież każdy z nas, chce przychodzić do pracy z dobrą energię. Klimat w pracy, spełnienie i poczucie robienia rzeczy ważnych, to jeden z bardzo ważnych czynników wpływających ma motywację i satysfakcję z pracy.

Patrzenie na inne osoby przez pryzmat samego siebie to błąd, który popełnia wiele osób. Nikt nie zrobi zadań tak dobrze jak my sami. Nie oczekujemy, że osoby będą reagowały na dane sytuacje tak samo jak my. Istotą sukcesu współpracy z drugą osobą jest jej zrozumienie. Dopiero potem w sposób świadomy, możemy budować efektywne i skuteczne zarządzanie

Podsumowując, dlaczego nie korzystać z dobrodziejstw nauki. FRIS, jest dla narzędziem bardzo pomocnym. W sposób znaczący przyczynia się do skuteczności i efektywności w budowaniu zespołów.

Wisienką na torcie jest to, że FRIS również pomaga w związku. Na tym polu też mam sukcesu, kiedy pracowałem z parami.

Dziękuję organizatorom  SPIN za zaproszenie, to była dla mnie przyjemność.

Udostępnij ten wpis: