Logo

+48 783 918 580

O nas

Certyfikaty

Management 3.0
ILM72 badanie stylu przywództwa
Extended DISC style zachowań, komunukacji
FRIS Styl Myślenia Style Działania
Six Sigma Black Belt
Lean IT
Scrum Master
Agile
Prince2
APMG Facylitator
Change Management

Bartłomiej Papisz

Trener Zarządzania i Komunikacji, Konsultant, Project Manager, Change Management Coach

Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, w firmach informatycznych i produkcyjnych na stanowiskach Dyrektor IT, Dyrektor Produkcji. Zawsze budując efektywne i skuteczne zespoły, ukierunkowane na dostarczaniu wartości dodanej dla firmy.

Ponad 14 lat pracy w IT. Ścieżka kariery w IT ”od HelpDesku, przez inżyniera technicznego do Dyrektora IT”. Dział IT, ma wspierać, kreować rozwój biznesu a potrzeby biznesu implementować z wykorzystaniem technologii informatycznych. Przez wszystkie lata kariery managera, reorganizowałem Działy IT w firmach informatycznych, produkcyjnych i usługowych, z ukierunkowaniem na 3 cele : wsparcie, rozwój, kreowanie.

Ponad pięć lat doświadczenia w firmie produkcyjnej, na stanowisku Dyrektora Produkcji (zespół ponad 300 osób) będąc odpowiedzialnym za proces transformacji, zarządzając bezpośrednio wydziałami produkcyjnymi, działem zaopatrzenia, logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, planowania i konstrukcyjno-technologicznym.

Project Manager, który przeprowadził ponad 80 projektów wdrożeniowych i blisko 120 szkoleń w firmach usługowych i produkcyjnych. Ekspert w dziedzinie Lean Managementu i Zarządzania Zmianą zgodnie z autorską metodą LPPO.

Osoba odpowiedzialna, odważna i konsekwentna w realizacji celów.