Logo

+48 783 918 580

Droga do osobistego mistrzostwa w czterech etapach.

Droga do osiągnięcia mistrzostwa w samorozwoju. #LPPO

Czeka na Ciebie siedemnaście minut nagrania o drodze do mistrzostwa, o tym jak być skutecznym w samorozwoju. Może pojawić się u Ciebie myśl, „o rany siedemnaście minut ale nuda, kto to wytrzyma”. Dlaczego warto posłuchać tego nagrania

Projektując i przeprowadzając programy rozwojowe dla zespołów, liderów, managerów, dyrektorów, ten wątek zawsze pojawia się u uczestników szkolenia. Droga samorozwoju to proces, który możemy udoskonalać za każdym razem. Najważniejsze to być właścicielem tego procesu i posiadać świadomość o jego czterech krokach.

Powiem więcej, zarządzając zmianą często dostrzegam osoby, że w zależności od ich świadomości, na którym etapie są , na którym szczeblu obecnie są. Kiedy skończysz słuchać, poddaj się proszę procesowi refleksji. Popatrz na siebie i zadaj sobie następujące pytanie. W jakiej sytuacji, mocno trzymałam, trzymałem się pierwszego etapu? Co to były za okoliczności? Na pewno pamiętasz też momenty, kiedy z odwagą i pewnością wspinałaś się na kolejne etapy? Te dwie postawy, przekładają się wprost na skuteczność i efektywność Twojego rozwoju osobistego. Zastanawiasz się dlaczego tak jest i z czego może wynikać, ta różnica w zachowaniu, sposobie działania.

W odpowiedzi na to pytanie, pomaga badanie FRIS Styl Myślenia i Styl działania. Mając wiedzę o sobie samym, poznając narzędzia w szybszy sposób przejdziesz przez poszczególne etapy samorozwoju, drogi do mistrzostwa.

Jako Certyfikowany Trener FRIS, podczas sesji informacji zwrotnej, często spotykam się z następującymi stwierdzeniami od moich Klientów „…no tak, tak właśnie jest ze mną…” , '…wystarczy tak mi to przedstawić i zadbać o to co jest dla mnie ważne i wtedy zadziałam…” , „…mogą mnie tak inne osoby odbierać…”.

Zapraszam do posłuchania i subskrypcji mojego kanału.

https://youtu.be/iJQ1von4AFM

Udostępnij ten wpis: