Logo

+48 783 918 580

Czas start :) Jak się nie ujawnię to nikt nie będzie wiedział.

Pomysł zrodził się pod koniec 2019 roku. Tak to u mnie jest, że pewne rzeczy muszą dojrzeć. Wszystkie rzeczy techniczne typu sprzęt, licencje, czytanie artykułów i książek o podcastach, zakup kursu przebiegły sprawnie :):) Jak to w życiu bywa, sam zakup butów do biegania nie oznacza, że już biegasz 🙂

Zaczynam nagrywać. Emocje +100. Siedzę sam zamknięty w pokoju. Mam przed sobą mikrofon mapę myśli tematu podcastu i słuchawki na uszach. Wow co za doświadczenie. Jedna próba, druga, piąta, dziesiąta… przestałem liczyć. Ciągle coś nie tak. Mówię o tym samym a za każdym razem inaczej 🙂

Kolejne dni i kolejne doświadczanie. Oswajanie się ze swoim głosem, sposobem mówienia, przejęzyczeniami a także że zawsze można powiedzieć więcej inaczej. Mam to, pierwsze nagranie wysyłam do znajomych prosząc o informację zwrotną. Oczywiście dostaję 🙂 na to zwróć uwagę, to popraw, tutaj za mało. Tyle mojego potu, trudu a oni mi takie rzeczy piszą i mówią :):) i bardzo dobrze. Przecież o to prosiłem. Dostaję też wsparcie, idę dalej. Część sugestii wdrażam od razu a te które mogą u mnie sztuczne brzmieć, zostawiam na inny czas.

Muzyka, chciałem mieć taką którą mobilizuje, daje dobrą energię i jednocześnie jest zgodna ze mną. Znalazłem, moja radość jest duża.

Intro… poszło. Nieśmiało po cichu umieściłem w serwisach z podcastami. Parę dni przerwy w nagrywaniu i jednocześnie zaczynam tworzyć mapy myśli do odcinków. Zbliża się moment kiedy będę nagrywał odcinek i czeka mnie rozmowa samego ze sobą, przez około 30 minut i te myśli a co będzie jak się pomylę? jak przejęzyczę? zatrzymać czy nagrywać dalej? Osoby doświadczone w podcastach mówią, bądź sobą a tymi potknięciami się nie przejmuj i moja osobowość mi mówi – działaj. Stało się, nagrałem pierwszy odcinek. Zmontowałem i umieściłem w serwisach. Drugi również nagrany, czeka na zmontowanie i w świat.

Co o tym myślę ? Ciekawe doświadczanie, obszary rozwoju osobistego – mega. Za każdym razem, kiedy wstaję od mikrofonu jestem naładowany dobrą energią. Polecam.

Czego możesz się spodziewać w podcastach : Posłuchaj intro.

Zapraszam Ciebie, bądź moim gościem 🙂 Znajdziesz mnie na

na Spotify

kliknij w ikonkę 🙂

na Apple Podcasts

Udostępnij ten wpis: