Logo

+48 783 918 580

Mentoring – praca indywidualna 10 spotkań

Zapraszam Ciebie…

Do wspólnej podróży ukierunkowanej na Twój rozwój osobisty. Będę Tobie towarzyszył przez cały ten czas, nie tylko podczas spotkań indywidulanych. Kiedy pojawią się niespodziewane problemy, zaskakujące sytuacje, to JA BĘDĘ.

Wspólnie określimy cele do osiągnięcia. Ja przedstawię Tobie, jak będzie wyglądała, Twoja droga rozwoju osobistego. Wszystkie materiały wspierające Twój rozwój,  handouty, mp3, video i inne,  ja dla Ciebie przygotuję.

Zaproponuję, które z narzędzi budujących świadomość i wspierających rozwój, Tobie pomogą,

FRIS Styl Myślenia Styl Działania,

ILM72 badanie stylu przywództwa

Extened DISC, style zachowań i komunikacji, sposób podejmowania decyzji

 

Podczas tej podróży, będę dzielił się swoim doświadczeniem. Tym co zrobiłem dobrze i tym co zrobiłem źle, jak to się skończyło i jak to potem naprawiałem.

Będziemy się spotykali regularnie co 10-12 dni. Każde spotkanie będzie trwało 1,5 godziny. Godziny spotkań ustalimy wspólnie, wybierając z zakresu godzin 08.30 – 19.00. Przed Tobą ponad 2 miesiące pracy.

 

Mentoring ze mną to : BEZPIECZEŃSTWO, WSPARCIE, ROZWÓJ, AUTENTYCZNOŚĆ

Obszary mentoringu w których się specjalizuję:

  1. Mentoring przywództwa. Ten rodzaj mentoringu koncentruje się na rozwijaniu Twoich umiejętności przywódczych. Wspieram Ciebie w  rozwijaniu umiejętności przywódczych, zarządzania zespołem i podejmowania decyzji.
  2. Mentoring rozwoju osobistego. Koncentruje się na rozwoju osobistym i umiejętnościach miękkich. Pomagam Tobie w budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej i rozwiązywaniu konfliktów.
  3. Mentoring zarządzania zmianą. Koncentruje się na rozwoju osobistym i umiejętnościach niezbędnych do zaplanowania i przeprowadzania zmian. Obszary rozwoju to między innymi, efektywna komunikacja, rozwiazywanie konfliktów, budowanie zespołu, wywieranie wpływu.
  4. Mentoring zarządzania projektami. Koncentruje się na rozwoju osobistym i umiejętnościach niezbędnych do poprowadzeniu projektu.  Obszary rozwoju to między innymi, efektywna komunikacja, rozwiazywanie konfliktów, budowanie zespołu, wywieranie wpływu, negocjacje.
  5. Mentoring trenera wewnętrznego / zewnętrznego . Koncentruje się na rozwoju umiejętności, niezbędnych do bycia trenerem. Pomagam Tobie w budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, planowania i prowadzenia szkoleń korzystając z różnych narzędzi i technik.
  6. Mentoring budowania trwałych relacji . Koncentruje się na rozwoju osobistym i umiejętnościach miękkich. Wspieram Ciebie w  budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie ze stresem, komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, bycia asertywnym przy jednoczesnym dbaniu o relacje.

 

Kurs może być realizowany w ramach 

Szkolenie dostępne w formie zamkniętej. Zapytaj o wycenę

Cena szkolenia:

Najbliższe terminy szkolenia

Mentoring – praca indywidualna 10 spotkań

Mentoring – praca indywidualna 10 spotkań

Zapisz się na szkolenie

Pobierz formularz zapisu w formie pdf. Wypełnij go i wyślij nam korzystając z zakładki kontakt.

Masz pytania? Napisz do nas